Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Крутьківська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 34177256) був реорганізований і увійшов до складу Іркліївської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Крутьки
Чорнобаївський район, Черкаська область

Опис та Положення герба Крутьківської сільської ради

ОПИС ГЕРБАПОЛОЖЕННЯ
ПРО ГЕРБ КРУТЬКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Порядок i правила використання герба

Стаття 1. Загальні положення.

Герб Крутьківської сільської ради — головний офіційний символ Крутьківської сільської територіальної громади — Крутьківської сільради.

Герб Крутьківської сільської ради — геральдично оформлений знак гідності, історичного та адміністративного значення населених пунктів, що входять до складу сільради, прав органа місцевого самоврядування. Герб складений на підставі історичного надбання населеного пункту за певними геральдичними правилами i виконаний засобами знаково-геральдичної системи. Герб Крутьківської сільської ради є важливою культурною та історичною пам’яткою Крутьківської сільської ради. Наявність головного офіційного символу у Крутьківської сільської ради підкреслює персону, суб’єкт самоврядування, самостійності, сприяє вихованню у громадян патріотичних, краєзнавчих, земляцьких почуттів, освячує єдність поколінь жителів населених пунктів, що входять до складу сільської ради.

Стаття 2. Юридичний статус герба.

Герб Крутьківської сільської ради як пізнавально-правовий знак є виключною власністю Крутьківської сільської ради.

Герб Крутьківської сільської ради затверджений сесією Крутьківської сільської ради у вигляді блазону (геральдичного опису) — що містить вичерпну інформацію про герб, а також додатків до опису герба — еталонного повнокольорового та однокольорового (чорно-білого або шрафіровка) варіантів зображень.

Опис герба: У лазурному полі під золотою главою, трикутне вирізаною знизу до середини глави та обтяженою лазурним укороченим до середини глави перекинутим вістрям, золотий вигнутий міст з перилами і чотирма видимими опорами, що виходять із срібної вищербленої бази, перетятої двома чорними вищербленими нитяними балками. Поверх мосту червлений (червоний) щиток з срібною булавою, поставленою в стовп, що супроводжується по боках золотими чоботами, повернутими у протилежні боки.

Щит увінчаний золотою короною, з витого вінця якої виходять п’ять золотих колосків, середні з яких нижче центрального та крайніх, і обрамований: з правого боку натурального кольору гілкою груші з зеленим листям й трьома золотими плодами, з лівої — натурального кольору гілкою берези з зеленим листям та сережками. На нижні частини гілки покладена золота стрічка з написом на ній лазурними буквами «КРУТЬКИ». Знизу з-під стрічки виходять дві горизонтально покладені та обернені одна до одної верхніми частинами натурального кольору дубові гілки з зеленим листям.

Стаття 3. Місце зберігання герба.

Еталони повного герба Крутьківської сільської ради та щита герба (малого герба) знаходяться у голови Крутьківської сільської ради і є доступними для знайомства всіх зацікавлених осіб. Еталони виконані у кольорі, чорно-білому зображенні, подано опис повного герба i пояснення символіки.

Стаття 4. Порядок використання.

1. Герб Крутьківської сільської ради розміщується:

 • на фасаді будинку виконкому сільської ради;
 • в кабінеті голови Крутьківської сільської ради;
 • у залі, де проходять сесії сільської ради;
 • на фірмових бланках, інших офіційних документах сільської ради, дипломі Почесного громадянина Крутьківської сільської ради;
 • на посвідченнях i інших офіційних документах депутатів сільської ради;
 • на стелах при в’їздах на територію Крутьківської сільської ради;
 • при виготовленні значків i пам’ятних медалей;
 • почесних відзнаках громади і на документах до них;
 • на конвертах, поштових картках, запрошеннях тощо;
 • під час урочистих церемоній;
 • під час проведення свят, на громадському транспорті, вулицях i площах населених пунктів, що входять до складу Крутьківської сільської ради;
 • на візитках посадових осіб Крутьківської сільської ради;
 • у всіх видах наочної агітації та інших випадках, відповідно до Статті 4 п. 2 даного Положення.

2. Виконання герба дозволяється в кольоровому, чорно-білому зображенні, а також у різного виду i матеріалу рельєфах, у монументально-декоративній пластиці при умові, що вибраний вид техніки i матеріалу не викривлює знаково-символічну змістовність герба.

3. Право на використання герба Крутьківської сільської ради з комерційною метою надається рішенням сесії Крутьківської сільської ради.

4. Кожне використання зображення герба може здійснюватися тільки при наявності погодження постійної комісії сільської ради з питань ___________________________________, в монументальному виконанні — при затвердженні художньої ради, яку призначає ця ж постійна комісія сільської ради.

5. Відповідальність за викривлення зображення (порушення пропорцій, композиції чи кольорового вирішення) несе сторона, з чиєї вини було допущено викривлення при виконанні або тиражуванні зображення герба, дозволених Статтею 4 п. 2 даного Положення.

6. При одночасному розміщенні герба Крутьківської сільської ради і державного (обласного, районного герба), герб Крутьківської сільської ради розміщується з правої сторони від державного (обласного, районного герба) якщо стояти до них обличчям.

При одночасному розміщенні герба Крутьківської сільської ради з гербом (геральдичним знаком) громадської організації, підприємства, установи або організації, герб Крутьківської сільської ради розміщується зліва від такого герба або геральдичного знаку.

Розмір герба (геральдичного знаку) громадських організацій, підприємств, установ або організацій, не повинні перевищувати герб Крутьківської сільської ради, при цьому герб Крутьківської сільської ради не може бути розміщеним нижче інших гербів (геральдичних знаків).

7. Порядок виготовлення, використання, зберігання і знищення бланків та інших носіїв зображення герба Крутьківської сільської ради установлюється постійною комісією з питань ___________________________________ .

8. Контроль за правильним використанням зображення герба Крутьківської сільської ради покладається на ______________________________________________________________ .

Це положення вступає в дію після його затвердження сесією Крутьківської сільської ради.

Положення про герб Крутьківської сільської ради затверджене 26-ою сесією Крутьківської сільської ради 6-го скликання 14 травня 2013 року.

Рішення № 26-1/VI від 14.05.2013 р.


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua