Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Крутьківська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 34177256) був реорганізований і увійшов до складу Іркліївської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Крутьки
Чорнобаївський район, Черкаська область

Опис та Положення прапору Крутьківської сільської ради

ОПИС ПРАПОРА

У центрі прямокутного полотнища, скошеного чотиридільно золотом і лазур’ю, золота горизонтальна смуга. В центрі полотнища поверх всього червоний щит з срібною булавою, поставленою в стовп, що супроводжується по боках золотими чоботами, повернутими носками у протилежні боки.

Співвідношення сторін полотнища 2:3 (ширина до довжини), ширина золотої смуги складає 1/10 ширини полотнища, висота щита герба складає 1/2 ширини полотнища.

Додаток: еталонний повнокольоровий малюнок прапора Крутьківської сільради (пропорційно зменшений).

Вексилологічний опис і прикладене до нього повнокольорове масштабно зменшене зображення прапора затверджені 26-ою сесією Крутьківської сільської ради 6-го скликання 14 травня 2013 року.

Рішення № 26-1/VI від 14.05.2013 р.

Прапор склав і описав Толкушин О. Г., зобразили Афонін В. А. та Чікало Б. П.

ПОЯСНЕННЯ СИМВОЛІКИ

Прапор, як і інші офіційні символи, вторинні стосовно герба. Тому кольори і символи прапора наочно відображають головні ідеї останнього. Разом з тим прапор є самостійним офіційним символом Крутьківської сільської ради, тому він має свої особливості відображення кольорів і символів, іншу композицію їхнього розміщення.


ПОЛОЖЕННЯ
ПРО ПРАПОР КРУТЬКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Порядок i правила використання прапора

Стаття 1. Загальні положення.

Прапор Крутьківської сільської ради — офіційний символ Крутьківської сільської територіальної громади — Крутьківської сільради.

Прапор Крутьківської сільської ради це вексилологічний знак, що є символом єдності та взаєморозуміння громадян населених пунктів, що входять до складу сільської ради. Прапор складений за певними вексилологічними правилами i виконаний засобами знаково-вексилологічної системи. Прапор Крутьківської сільської ради є важливою культурною та історичною пам’яткою Крутьківської сільської ради. Наявність офіційного вексилологічного знаку у Крутьківської сільської ради підкреслює персону, суб’єкт самоврядування, самостійності, символічно окреслює територію Крутьківської сільської ради. Його використання за межами Крутьківської сільської ради означає належність людей до Крутьківської сільської ради або представлення інтересів чи присутність посадових, офіційних осіб Крутьківської сільської ради в інших місцях.

Стаття 2. Юридичний статус прапора.

Прапор Крутьківської сільської ради як пізнавально-правовий знак є виключною власністю Крутьківської сільської ради.

Прапор Крутьківської сільської ради затверджений сесією Крутьківської сільської ради у вигляді блазону (вексилологічного опису) — що містить вичерпну інформацію про прапор і основні елементи його композиції, а також додатка до опису прапора — еталонного повнокольорового зображення (пропорційно зменшеного).

Опис прапора: У центрі прямокутного полотнища, скошеного чотиридільно золотом і лазур’ю, золота горизонтальна смуга. В центрі полотнища поверх всього червоний щит з срібною булавою, поставленою в стовп, що супроводжується по боках золотими чоботами, повернутими носками у протилежні боки.

Співвідношення сторін полотнища 2:3 (ширина до довжини), ширина золотої смуги складає 1/10 ширини полотнища, висота щита герба складає 1/2 ширини полотнища.

Стаття 3. Місце зберігання прапора.

Еталон прапору Крутьківської сільської ради знаходиться у Крутьківського сільського голови i є доступним для знайомства всіх зацікавлених осіб. Еталон виконаний у кольоровому пропорційно зменшеному зображенні, подано опис прапора i пояснення символіки.

Стаття 4. Порядок використання.

1. Прапор Крутьківської сільської ради постійно піднятий на щоглі біля будинку виконкому Крутьківської сільської ради.

2. Прапор Крутьківської сільської ради постійно установлений:

  • в кабінеті Крутьківського сільського голови;
  • у залі, де проходять сесії сільської ради;
  • у кабінетах відповідальних посадових осіб органів місцевої влади.

3. Прапор Крутьківської сільської ради вивішується або піднімається на щоглах (флагштоках) під час урочистих церемоній і свят, що проводяться у населених пунктах, що входять до складу сільської ради.

4. Використання у вигляді елемента або вексилологічної основи:

  • на знаках «Депутат Крутьківської сільської ради»;
  • на почесних знаках, що затверджуються сесією Крутьківської сільської ради.

5. Виконання прапора на тканинній основі дозволяється в кольоровому зображенні.

6. Відповідальність за викривлення зображення (порушення пропорцій, композиції чи кольорового вирішення) несе сторона, з чиєї вини було допущено викривлення при виконанні або тиражуванні зображення прапора.

7. При одночасному розміщенні прапора Крутьківської сільської ради з державним прапором, прапор Крутьківської сільської ради не повинен розміщуватися вище державного прапора, бути більшим за нього розміром. Розміщуватися прапор Крутьківської сільської ради повинен з правої сторони (від глядача) від державного прапора.

8. При одночасному розміщенні прапора Крутьківської сільської ради з декількома державними прапорами, прапор Крутьківської сільської ради не повинен розміщуватися вище державних прапорів, бути більшим за них розміром. Розміщуватися прапор Крутьківської сільської ради повинен з правої сторони (від глядача) від всіх державних прапорів.

9. При одночасному розміщенні прапора Крутьківської сільської ради з прапором області (району), прапор Крутьківської сільської ради не повинен розміщуватися вище прапора області (району), бути більшим за нього розміром. Розміщуватися прапор Крутьківської сільської ради повинен з правої сторони (від глядача) від прапора області (району).

10. При одночасному розміщенні прапора Крутьківської сільської ради з прапором громадської організації, підприємства, установи або організації, прапор Крутьківської сільської ради розміщується зліва від такого прапора, якщо стояти до них обличчям.

При одночасному розміщенні прапора Крутьківської сільської ради на території Крутьківської сільської ради з прапорами населених пунктів району, громадських організацій, підприємств, установ або організацій, прапор Крутьківської сільської ради розміщується в центрі.

Розмір прапорів громадських організацій, підприємств, установ або організацій, не повинні перевищувати прапор Крутьківської сільської ради, висота підйому прапора Крутьківської сільської ради не може бути менше висоти підйому інших прапорів.

11. У дні трауру в верхній частині древка кріпиться чорна стрічка, довжина якої дорівнює довжині полотнища прапора. Прапор Крутьківської сільської ради, піднятий на щоглі (флагштоку) приспускається до половини висоти щогли (флагштока).

12. Контроль за правильним використанням прапора Крутьківської сільської ради, пропорцій і зображення на ньому покладається на _____________________________________________________________________________ .

Це положення вступає в дію після його затвердження сесією Крутьківської сільської ради.

Положення про прапор Крутьківської сільської ради затверджено 26-ою сесією Крутьківської сільської ради 6-го скликання 14 травня 2013 року.

Рішення № 26-1/VI від 14.05.2013 р.


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua